Propagace-Toskanska-Ceska-Republika
www.promozione-toscana-repubblicaceca.com

Zakládající členové / Členové

 

Zakládající členové

Renata Kabelova – puvodem ze Znojma absolventka Vysoké školy zemedelské J. G. Mendela v Brne v oboru zahradní a krajinárské architektury. V Toskánsku žije deset let. Pracovala v nekterých projekcních kancelárích v Pistoia, spolupracovala jako prekladatelka s ruznými agenturami ve Florencii.

Renata Kostelniková – puvodem ze Zlína, žijící pet let v Toskánsku .Zodpovídá za ceský a slovenský trh v marketingovém oddelení italské jazykové školy Leonardo da Vinci. Rovnež založila malou turistickou agenturu Dojmy z Toskánska (Impressioni di Toscana) specializující se na individuální turistiku “šitou na míru”, jež nabízí ceské klientele v Toskánsku.
Antonio Sferlazzo – fotograf, žurnalista a umelec, známý a cenený na svetové úrovni. Po mnoho let spolupracoval s predními renomovanými italskými redakcemi novin, jako Espresso, Panorama, Capital, s nekterými americkými casopisy, se zahranicními spolecnostmi jako nemecká Salamander, a toskánskými - Antinori, Frescobaldi. Je autorem nekolika knih o Toskánsku, doplnených fotografiemi.
Eva Srovnalíková – puvodem z Prerova, žijící 15 let v Ríme. Píše pro nekolik italských a ceských novin, mluví korektne peti jazyky ( italsky,cesky,rusky,anglicky a nemecky).

Partneři :

Dojmy Z Toskánska

Malá dynamická agentura, která nabízí individuální turistiku "šitou na míru" v Toskánsku

Škola LEONARDO DA VINCI

Italská jazyková škola: Řím, Florencie, Siena.

Propagace-Toskanska-Ceska-Republika
www.promozione-toscana-repubblicaceca.com